Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Şahin Çelik Konstrüksiyon olarak müşterilerimize değer vermek ve ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman çok daha fazlasını yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Sektörde aktif rol almak, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak ve ürünlerimizin zamanında teslimini sağlamak işimizin temel taşıdır. Sizlere en iyi şekilde çelik konstrüksiyon hizmeti sunuyoruz.

Şahin Çelik Konstrüksiyon yıllara dayanan tecrübemizle, müşterilerimiz ve ortaklarımıza optimum çözümler üretmek, ekip çalışması anlayışıyla ortak değerler oluşturmak ve bu değerleri paylaşarak birlikte büyümek, her projeyi güven ve ekip çalışması ile tamamlamak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan firmamızın, başarısının bağlı olduğu iş ortaklarımızın memnuniyeti ile devam edecektir. 

16 Yıllık Tecrübe
10+ Hizmet
50 Tamamlanan Proje

Kalite Standartlarımız

Çelik konstrüksiyon sistemleri, yapıların inşasında kullanılan dayanıklı, mukavemetli ve esnek bir malzemedir. Ancak, çelik yapıların güvenliğini ve dayanıklılığını garanti altına almak için belirli kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmalı, üretilmeli ve monte edilmelidir. Bu standartlar, tasarım, malzeme seçimi, üretim, montaj ve bakım gibi tüm aşamalarda uygulanmalıdır. Çelik konstrüksiyon sistemlerinin kalite standartları, yapıların güvenilirliğini, sağlamlığını ve dayanıklılığını artırarak, insanların güvenliğini ve yapıların kalitesini garanti altına alır.